Aktuality

11.07.2017
Plavby jsou organizovány na objednávku každou středu (v červenci a srpnu i v každý pátek) po dobu letní sezóny od května do září a při významných událostech pořádaných v Olomouci. Každou celou hodinu můžete vyrazit na netradiční prohlídku historického centra města Olomouce. Mikrobus vás odveze z centra města cca 2km do parku pod novogotickou katedrálu Sv. Václava. Zde si poslechnete proškolení, dostanete pádlo, vestu a poté s instruktorem nasednete do raftu přímo pod katedrálou a vychutnáte si plavbu, která vede pod Přemyslovským palácem, přes Bezručovy sady tzv. "Výpad", podél starobylých olomouckých hradeb s výhledy na kostel sv. Michala ze 17. století s bývalým dominikánským klášterem, kolem Botanické zahrady Michalským stromořadím k mostu u Tržnice (tř. 17. listopadu). Na konci vás již bude opět čekat mikrobus, který vás odveze zpět do centra města. ... více
12.05.2017
Dobrý den, rádi bychom Vás informovali o změně při organizování Vyhlídkových plaveb v letošní sezoně 2017. ... více
01.04.2017
Na rok 2017 jsme pro Vás připravili celkem 17 novinek, z toho 7 nových možností vstupů zdarma. ... více
17.03.2017
Milí uživatelé a příznivci Olomouc region Card. Připravili jsme pro vás opět novou sezónu. Již si můžete z našich stránek stáhnout v PDF novou brožurku-průvodce v PDF. Její tištěná podoba již je na cestě do tiskárny. Aktualizujeme také weby, vše probíhá za běhu systému, tak Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme a přejeme všem hezkou a zdařilou sezónu. ORC tým ... více
12.09.2016
Dobrý den, bohužel jsme nuceni zrušit zářijové středeční vyhlídkové plavby. Peřej tours, organizátor ... více

      archiv aktualit >


olomouc

olomoucký kraj

Moravia Magazin

Arriva Morava

Staňte se fanoušky FB Olomoucký kraj tourism

 

3 ocenění pro Olomouc region Card

Skutečnosti, že jediná turistická regionální all-inclusive karta v ČR, již téměř desetiletí nabízí jedinečné možnosti k poznávání města Olomouce a Olomouckého kraje si všimli také odborníci z České asociace novinářů a publicistů v cestovním ruchu (www.czechtravelpress.cz), kteří vyhlásili anketu mezi odborníky i veřejností o nejlepší projekt v oblasti cestovního ruchu, který má největší přínos pro turisty či podnikatele. Nominováno bylo 10 projektů z celé ČR.

Produkt Olomouc region Card, jež je společným projektem statutárního města Olomouce a Olomouckého kraje, získal ocenění hned ve třech kategoriích:

1. místo v kategorii: Hodnocení odborné poroty – přínos pro podnikatele

2. místo v kategorii: Hodnocení veřejnosti – přínos pro turisty

3. místo v kategorii: Hodnocení veřejnosti – přínos pro odborníky

 

Do ankety se zapojili jak novináři, odborníci z oblasti cestovního ruchu, tak také veřejnost. Hlasování veřejnosti probíhalo na portálech Turistika.cz a Kampočesku.cz.
Hlasovalo více než 1300 osob, jež vybíraly z 10 nominovaných projektů.