Aktuality

12.05.2017
Dobrý den, rádi bychom Vás informovali o změně při organizování Vyhlídkových plaveb v letošní sezoně 2017. ... více
01.04.2017
Na rok 2017 jsme pro Vás připravili celkem 17 novinek, z toho 7 nových možností vstupů zdarma. ... více
17.03.2017
Milí uživatelé a příznivci Olomouc region Card. Připravili jsme pro vás opět novou sezónu. Již si můžete z našich stránek stáhnout v PDF novou brožurku-průvodce v PDF. Její tištěná podoba již je na cestě do tiskárny. Aktualizujeme také weby, vše probíhá za běhu systému, tak Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme a přejeme všem hezkou a zdařilou sezónu. ORC tým ... více
12.09.2016
Dobrý den, bohužel jsme nuceni zrušit zářijové středeční vyhlídkové plavby. Peřej tours, organizátor ... více
22.06.2016
Kvůli uspokojení zvýšeného zájmu o Vyhlídkové plavby v době školních výletů, budou Vyhlídkové plavby 23.6. z důvodu úspory času na přesuny mezi náměstím a nástupním místem vyjíždět přímo od Finačního úřadu. ... více

      archiv aktualit >


olomouc

olomoucký kraj

Moravia Magazin

Staňte se fanoušky FB Olomoucký kraj tourism

 

3 ocenění pro Olomouc region Card

Skutečnosti, že jediná turistická regionální all-inclusive karta v ČR, již téměř desetiletí nabízí jedinečné možnosti k poznávání města Olomouce a Olomouckého kraje si všimli také odborníci z České asociace novinářů a publicistů v cestovním ruchu (www.czechtravelpress.cz), kteří vyhlásili anketu mezi odborníky i veřejností o nejlepší projekt v oblasti cestovního ruchu, který má největší přínos pro turisty či podnikatele. Nominováno bylo 10 projektů z celé ČR.

Produkt Olomouc region Card, jež je společným projektem statutárního města Olomouce a Olomouckého kraje, získal ocenění hned ve třech kategoriích:

1. místo v kategorii: Hodnocení odborné poroty – přínos pro podnikatele

2. místo v kategorii: Hodnocení veřejnosti – přínos pro turisty

3. místo v kategorii: Hodnocení veřejnosti – přínos pro odborníky

 

Do ankety se zapojili jak novináři, odborníci z oblasti cestovního ruchu, tak také veřejnost. Hlasování veřejnosti probíhalo na portálech Turistika.cz a Kampočesku.cz.
Hlasovalo více než 1300 osob, jež vybíraly z 10 nominovaných projektů.